Πρόγραμμα Τηλεδιασκέψεων από Τρίτη 26/5 έως Παρασκευή 29/5 (νέο!)

ΟΔΗΓΙΕΣ
Την ώρα της τηλεδιάσκεψης κάντε κλικ στο σύνδεσμο για να ανοίξει η εφαρμογή ή γράψτε τον 9-ψήφιο Meeting Number στην εφαρμογή Webex.

Οι μαθητές/τριες θα πρέπει να συμπληρώνουν στο πεδίο του ονόματος (“Your full name”) που εμφανίζεται κατά την σύνδεση ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥΣ για να γίνονται αποδεκτοί από τον καθηγητή/τρια στην τηλεδιάσκεψη.

 

Οδηγός Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης για Μαθητές/τριες
Βρες χρήσιμες πληροφορίες και οδηγίες για τις πλατφόρμες εξ αποστάσεως εκπαίδευσης που θα χρησιμοποιήσεις!

 

Μπες στις Ψηφιακές Τάξεις
Επικοινώνησε με τους καθηγητές σου και βρες την Ψηφιακή Τάξη σου στις πλατφόρμες του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου.

 

 

 


Πέμπτη 28 Μαΐου 2020


 

Τάξη Α

1η ώρα (8:15 – 8:50) / Α3 / ΣΕΠ – Μητσοπούλου Έφη Webex (845 262 106)
2η ώρα (9:05 – 9:50) / Α1 / Αρχές Μηχανολογίας – Ζουμπουλάκης Νίκος Webex (848 909 466)
4η ώρα (10:55 – 11:40) / Α3 / Αρχές Ηλεκτρολογίας – Κτενάς Γεώργιος Webex (168 178 996)
5η ώρα (11:50 – 12:30) / Α1, Α2, Α3, Α4  / Άλγεβρα – Σπυροπούλου Ιωάννα Webex (160 566 114)

 

Τάξη Β

1η ώρα (8:15 – 8:50) /  ΒΠΛ  / Λειτουργικά Συστήματα – Πενταφράγκα Ιουλία Webex (168 924 804)
3η ώρα (10:55 – 11:40) / Β2 (ΜΗΧ2 – ΥΓ1β)  / Νέα Ελληνικά – Φώτη Μαρία Webex (849 483 442)
4η ώρα (10:55 – 11:40) /  Β1, Β2, Β3  / Άλγεβρα – Σπυροπούλου – Κρικέτος Webex (160 566 114)
6η ώρα (12:35 – 13:15) /  ΒΥΓ2  / Νοσηλευτική – Κλήμης Ευάγγελος Webex (842 543 824)

 

Τάξη Γ

2η ώρα (9:05 – 9:50) / ΓΠΛ / Προγραμματισμός Υπολογιστών – Πενταφράγκα Ιουλία Webex (846 487 178)
6η ώρα (12:35 – 13:15) / Γ1, Γ2, Γ3 / “Το άγχος και η διαχείρισή του” – Ζαχαρή Λάουρα (ψυχολόγος) Webex (843 807 855)
7η ώρα (13:20 – 14:00) / ΓΝΟΣ / Νοσηλευτική – Κλήμης Ευάγγελος Webex (842 543 824)

 

 


Παρασκευή 29 Μαΐου 2020


 

Τάξη Α

1η ώρα (8:15 – 8:50) / Α1, Α2 / Φυσική – Καστανάς Λεωνίδας Webex (163 018 185)
2η ώρα (9:05 – 9:50) / Α3, Α4 / Φυσική – Καστανάς Λεωνίδας Webex (163 018 185)
3η ώρα (10:00 – 10:45) / Α4  / Αρχές Ηλεκτρολογίας – Κτενάς Γεώργιος Webex (168 178 996)
5η ώρα (11:50 – 12:30) / Α1, Α2 / Αρχές Ηλεκτρολογίας και Ηλεκτρονικής – Μπρεκουλάκης Κοσμάς

 

Τάξη Β

1η ώρα (8:15 – 8:50) / Β1, Β2, Β3 / Θρησκευτικά – Μητσοπούλου Έφη Webex (845 262 106)
3η ώρα (10:00 – 10:45) /  Β2 (ΜΗΧ2 – ΥΓ1β)  / Προγραμματισμός Υπολογιστών – Πενταφράγκα Ιουλία Webex (846 487 178)
5η ώρα (11:50 – 12:30) / Β3 (ΒΥΓ2 – ΒΠΛ – ΒΗΛ) / Νέα Ελληνικά – Φώτη Μαρία Webex (849 483 442)
6η ώρα (12:35 – 13:15) / B1, B2, B3 / Φυσική – Ράλλια  Γρηπινιώτη Webex (233 571 476)

 

Τάξη Γ

3η ώρα (10:00 – 10:45) /  ΓΝΟΣ / Νοσηλευτική – Κλήμης Ευάγγελος Webex (842 543 824)
4η ώρα (10:55 – 11:40) /  ΓΒΡ, ΓΝΟΣ / Ανατομία – Φυσιολογία – Αγγελοπούλου Άννα Webex (847 628 301)
4η ώρα (10:55 – 11:40) / ΓΟΧ / Τεχνολογία Ελέγχου και Διαγνώσεων – Κτενάς Γεώργιος Webex (168 178 996)
5η ώρα (11:50 – 12:30) / ΓΨΥΚ / Αυτοματισμοί Ψυκτικών Εγκαταστάσεων – Κτενάς Γέωργιος Webex (168 178 996)
6η ώρα (12:35 – 13:15) / Γ1, Γ2, Γ3 / Μαθηματικά – Ιωάννα Σπυροπούλου Webex (160 566 114)