![](https://cdn.1epal-agioi-anargyroi.gr/wp-content/uploads/2016/12/IMG_3563-1024x576.jpg)
Την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2016 στα πλαίσια του μαθήματος “Εργασιακό Περιβάλλον” της Β’ Τάξης του τομέα Υγείας & Πρόνοιας πραγματοποιήθηκε παρασκευή κεραλοιφής. Υπεύθυνοι καθηγητές οι κα. Άννα Αγγελοπούλου και η κα. Όλγα Καλκατζίκου.
Την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2016 στα πλαίσια του μαθήματος “Εργασιακό Περιβάλλον” της Β’ Τάξης του τομέα Υγείας & Πρόνοιας πραγματοποιήθηκε παρασκευή κεραλοιφής. Υπεύθυνοι καθηγητές οι κα. Άννα Αγγελοπούλου και η κα. Όλγα Καλκατζίκου.