![](https://cdn.1epal-agioi-anargyroi.gr/wp-content/uploads/2017/01/16106036_1866506820231162_5342427835106759693_n.jpg)
Την Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2017, οι μαθητές του τομέα Πληροφορικής επισκέφτηκαν την εταιρεία Info Quest. Την εκπαιδευτική επίσκεψη συνόδευσαν οι εκπαιδευτικοί κ. Βρεττός, η κα. Πενταφράγκα και η κα. Καϊλή.
Την Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2017, οι μαθητές του τομέα Πληροφορικής επισκέφτηκαν την εταιρεία Info Quest. Την εκπαιδευτική επίσκεψη συνόδευσαν οι εκπαιδευτικοί κ. Βρεττός, η κα. Πενταφράγκα και η κα. Καϊλή.