![](https://cdn.1epal-agioi-anargyroi.gr/wp-content/uploads/2022/04/248940328_3091139274434571_355315777409433707_n-1024x461.jpg)
Σήμερα 27 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε Απονομή Αριστείων, Βραβείων και Επαίνων για την σχολική χρονιά 2020-21 και ανάδειξη σημαιοφόρου και παραστατών της σχολικής μονάδας για το σχολικό έτος 2021-22.
Ο Δ/ντης Γ. Κρικέτος και ο Σύλλογος Διδασκόντων συγχαίρουμε στους μαθητές μας για τις επιδόσεις και το ήθος τους και ευχόμαστε Χρόνια Πολλά για την αυριανή Εθνική Επέτειο του ΟΧΙ στον φασισμό και τον ναζισμό.