![](https://cdn.1epal-agioi-anargyroi.gr/wp-content/uploads/2019/11/parko-tritsi-2019-11-photo-06.jpg)
Την Παρασκευή 8 Νοεμβρίου 2019, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη της Γ’ Τάξης στο Οινοποιείο, τον αμπελώνα, τους στάβλους και τον Πύργο Βασιλίσσης του κτήματος Σερπιέρη.
Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη ξενάγηση!
Την Παρασκευή 8 Νοεμβρίου 2019, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη της Γ’ Τάξης στο Οινοποιείο, τον αμπελώνα, τους στάβλους και τον Πύργο Βασιλίσσης του κτήματος Σερπιέρη.
Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη ξενάγηση!