![](https://cdn.1epal-agioi-anargyroi.gr/wp-content/uploads/2016/11/Photo4-12-16_72329-1024x768.jpg)
Οι μαθητές της Β’ Τάξης του τομέα Υγείας Πρόνοιας πραγματοποίησαν Εκπαιδευτική Επίσκεψη, σήμερα Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2016, στο Ειδικό Γυμνάσιο-Λύκειο Ιλίου όπου έπαιξαν βόλεϊ και Boccia. Στην συνέχεια πραγματοποιήθηκε επίσκεψη στο Ειδικό Κέντρο Αποκατάστασης Αναπήρων στα πλαίσια του μαθήματος “Εργασιακό Περιβάλλον”, όπου ενημερώθηκαν για τα τμήματα: Φυσιοθεραπείας, Εργοθεραπείας, Ακτινολογικό και Μικροβιολογικό. Συνοδοί Καθηγητές οι κα. Όλγα Καλκατζίκου και η κα. Άννα Αγγελοπούλου