![](https://cdn.1epal-agioi-anargyroi.gr/wp-content/uploads/2018/11/46519941_2247588208789686_8638485636753391616_n.jpg)
Την Τρίτη 27 Νοεμβρίου θα γίνει εθελοντική αιμοδοσία στο σχολείο μας από τις 9:00 έως τις 13:30.
Καλούμε τους αιμοδότες μαθητές μας, τους γονείς και κηδεμόνες τους, το διδακτικό προσωπικό καθώς και τη τοπική κοινωνία του Δήμου Αγίων Αναργύρων- Καματερού και των όμορων δήμων να προσφέρουν όπως κάθε χρόνο σε αυτή τη συγκινητική γιορτή εθελοντισμού. Παρακαλούμε οι αιμοδότες να έχουν μαζί τους αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο και να γνωρίζουν το ΑΜΚΑ τους.